Ahorn liga odehrála čtvrtfinálové zápasy

Čtvrtfinálové duely Ahorn ligy rozhodly o nejlepší čtveřici pro semifinále. Z postupu se raduje Flamengo, Beastie Boys, Zweigeltrebe a pořádající Kapacity.

Čtvrtfinále

Flamengo (4.) – Kuci Vopálený (5.) 4:3 na PK (0:2)
Branky: Klimeš Josef, Věžník Karel, Gejdoš Rostislav, Kaňa Dominik (rozhodující PK) – Horňák Petr 2, Koplík Martin

Vyrovnané utkání pátého týmu se čtvrtým rozhodovaly až pokutové kopy. Po prvním poločase se do dvoubrankového vedení dostaly Kuci Vopálený, ale nadějný výsledek nedokázali udržet.

Po přestávce bylo Flamengo střelecky aktivnější a utkání nakonec dospělo až k penaltám. Tu rozhodující proměnil Dominik Kaňa a poslal Flamengo do semifinále.

Hurá Team (3.) – Beastie Boys (6.) 2:6 (2:3)
Branky: Bělohoubek Jaroslav, Horák Martin – Eliáš Petr 3, Žandovský Radek 2, Sládeček Marián

Vyrovnaný první poločas patřil Beastie Boys, kteří Hurá Team porazili již v prvním vzájemném zápase (11:5).

Po přestávce už góly střílel jen šestý tým základní části a po zásluze postoupil do dalších bojů. Beastie Boys zvítězil v poměru 6:2.

Zweigeltrebe (2.) – Ocelit (7.) 4:2 (3:0)
Branky: Vrba Lukáš 2, Jankůj Dominik, Možíš Lukáš – Pekárek Stanislav 2

Zweigeltrebe zvládl čtvrtfinálový duel proti Ocelitu. O výsledku se prakticky rozhodlo po prvním poločase, kdy se favorit dostal do třígólového vedení.

Po změně stran se ke slovu dostal také Ocelit, ale na překvapivou výhru ze základní části navázat nedokázal a končí ve čtvrtfinále.

Kapacity (1.) – Young Boys (8.) 4:3 (1:2)
Branky: Valášek Jiří, Janík Michal, Podrazil Lukáš, Joch David – Žák Filip 2, Konečný Michal

V posledním zápase vypadl loňský vítěz Young Boys, když nestačil na vítěze základní části. Kapacity po prvním poločase prohrávaly, ale po přestávce výsledek otočily.

Young Boys po přestávce dokázali vstřelit už jen jednu branku, zatímco jejich soupeř skóroval třikrát. Kapacity tedy postoupily jako poslední do semifinále.

Zdroj foto: facebook Halová liga Kyjov