Site icon FOTBAL NA HODONÍNSKU

Bzenec a Hodonín v pátek odehrají MOL Cup

Fotbalisté Slovanu Bzenec se v pátek 28.7.2023  v MOL Cupu představí domácím fanouškům od 17:00 hodin v zápase proti Sokolu Lanžhot, třetiligový Hodonín zamíří naopak na hřiště soupeře a o postup se utká od 17:30 s divizním SK Baťov.

PÁTEK 28.7.2023

PŘEDKOLO MOL CUP 2023/24

Bzenci se předkolo Mol Cupu nevydařilo a na soupeře z Lanžhota nestačil. Už po prvním poločase prohrával domácí výběr o dvě branky, když se dvakrát prosadil Burac. V závěru utkání pak hosté vstřelili ještě jeden gól a utkání ovládli poměrem 0:3. V dalším kole se Lanžhot utká s vítězem duelu Tasovice/Start Brno.

SLOVAN BZENEC (divize) – SOKOL LANŽHOT (divize) 0:3 (0:2)
Branky: 3´ +33´+86´ Burac. Rozhodčí: Tomanec – Prokůpek, Dobiáš. ŽK: Frydrych, Zůbek – Totka. Diváci: 380

Bzenec: Frydrych – Žák, Káňa (61´ Kuchař), Komínek, Zůbek, Vaďura (87´ Mikoška), Řezník, Pelikán, Kasala (85´ Stoček), Mlýnek, Janás

Lanžhot: Odráška – Milotia, Krč, Bogdalík (61´ Ciprys), Pidruchnyi, Šenk, Kollár (46´ Svoboda), Totka, Burac (87´ Burac), Balážik (75´ Ravas), Mikúšek

Hodonín potvrdil v Otrokovicích roli favorita, ale neměl to vůbec jednoduché. Domácí šli do vedení, ale hosté během jedné minuty vývoj otočili. Do kabin se šlo nakonec za nerozhodného stavu 2:2. Po změně stran přidali hosté dvě branky a dovedli utkání do vítězného konce. V další fázi narazí Hodonín na druholigový Vyškov.

SK BAŤOV 1930 (divize) – FK HODONÍN (MSFL) 2:4 (2:2)
Branky: 34´ Bršlica, 45´ Skyba – 36´ Langer, 37´+58´ Holek, 72´ Puchel. Rozhodčí: Vlk – Zelený, Havrlant. ŽK: Tkáč, Kašík, Šiška  – Glushach , Sukup. Diváci: 222

Baťov: Vitásek – Zapletal, Skyba (79´ Klíma), Pafka, Kraváček (64´ Chytil), Kadlec, Lendner, Bršlica, Kašík, Tkáč (84´ Bína), Šiška

Hodonín:  Adamec – Glusnach, Guzik (72´ Jáger), Sukup, Kadlec, Roziev (87´ Sawalha), Holek, Bohun, Langer, Raisigl (46´ Puchel), Dunda