Dorost Dambořic vybojoval dvě kola před koncem postup do KP

Dorostenci Sokolu Dambořice mohou dvě kola před koncem 1.třídy slavit postup do krajského přeboru. V duelu s druhým týmem tabulky, spojeným dorostem Mutěnic a Dubňan, zvítězili na domácím trávníku 2:0. Obě trefy přišly již v prvním poločase.

Zápas nejlepšího útoku (Mutěnice/Dubňany) a nejlepší obrany (Dambořice) přinesl rozhodnutí v prvním poločase. Domácí se ujali vedení ve 27.minutě, kdy přesně zamířil Michal Salajka. O pět minut později přidal druhý zásah Sokolu kapitán David Svoboda.

Po přestávce si domácí výsledek pohlídali a jelikož se soupeř nedokázal gólově prosadit mohly Dambořice s předstihem slavit postup do krajského přeboru.

NEDĚLE 26.5.2024

1.TŘÍDA, SKUPINA “C” – DOROST

SOKOL DAMBOŘICE – FK MUTĚNICE/BANÍK DUBŇANY 2:0 (2:0)
Branky: 27´ Salajka, 32´ Svoboda. Rozhodčí: Dadák. ŽK: Rozkydal (Mut/Dub). Diváci: 150

Dambořice: Ouda – Vokurka, Veselý, Krytochvil, Ryšavý, Svoboda, Chaloupka, Dvorský, Rosendorf, Buchlovský, Salajka (Kříž, Ziemniok, Pavlovič, Konečný, Mokrý, Suchomel)

Mutěnice/Dubňany: Dohnálek – Kabela, Žurovec, Plchut, Rozkydal, Charvát, Mokruša, Buchta, Šalša, Chytil, Hrabina (Foltýn, Šabo, Ištvánek, Sobek, Pavelka)