Site icon FOTBAL NA HODONÍNSKU

Hattrick Blažka, vydřená výhra Vřesovic a úspěch Velké B

Ve III.B třídě vydřely druhé Vřesovice výhru nad rezervou Ždánic, hattrick Blažka přispěl k výhře oslabených Žádovic nad Lovčicemi. Ve III.C třídě uspělo béčko Velké v Hrubé Vrbce.

III.B třída

Sokol Vřesovice – Kovo Ždánice B 4:3 (1:2)
Branky: 25´+73´ Bilíček, 63´ Možíš L, 75´ Možíš Z. – 9´ Svršek, 31´ Kotík, 76´ Mlčák. Diváci: 30

Sedm branek přinesl sobotní zápas ve Vřesovicích. Ždánice se ujaly vedení v deváté minutě, ale za čtvrt hodiny bylo srovnáno. Poločasový výsledek zařídil hostující Kotík.

Po změně stran domácí vývoj zápasu dokázali třemi góly během dvaceti minut otočit. Kovo stačilo ještě snížit na rozdíl gólu, ale vyrovnat už Ždánice nestačily.

Sokol Žádovice – Sokol Lovčice 4:1 (1:1)
Branky: 43´+69´+83´ Blažek, 90´ Hromada – 19´ Mokrý. Diváci: 50

Domácí tým poskládal pouze jedenáct hráčů, přesto dokázal poslední Lovčice porazit. A to zejména díky Patriku Blažkovi, který zaznamenal hattrick.

Hosté vedli od 19.minuty, ale do přestávky vyrovnal Blažek. Ten po změně stran přidal další dva přesné zásahy. V poslední minuty upravil na konečných 4:1 pro Žádovice Hromada.

[team_standings id=”4907″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

III.C třída

Hrubá Vrbka – Velká n/Vel. B 1:4 (1:2)
Branky: 21´ Drábek – 41´ Kohůt P., 42´+47´ Jagoš, 52´ Pavlinec P. Diváci: 120

Návštěva přes 120 diváků viděla hladkou výhru rezervy Velké. Domácí tým postrádal střelce Patrika Blažka, který už góly střílí za Žádovice. Přesto se Vrbka ujala vedení díky Drábkovi.

Krátce před odchodem do kabin se prosadil Petr Kohůt s Jagošem a Velká výsledek otočila. Během sedmi minut druhého poločasu bylo hotovo. Druhý gól vstřelil Jagoš a skóre uzavřel v 52.minutě Pavel Pavlinec.