Hodonín jen remizoval na hřišti posledního ValMezu

K dalšímu mistrovskému zápasu v MSFL zajížděl Hodonín na hřiště posledního Valašského Meziříčí. Přestože hosté v zápase dvakrát vedli, brali nakonec jen bod za remízu 2:2.

Fortuna MSFL

TJ Valašské Meziříčí – FK Hodonín 2:2 (1:2)

Branky: 22´ (PK)+76´ Výmola – 10´+39´ Žák Filip. Rozhodčí: Páral – Macrineanu, Mikeska. ŽK: Matyáš (ValMez). Diváci: 85

SESTAVY

Valašské Meziříčí: Pobořil – Michálek, Dekleva, Sovák, Žilinský, Bartozel, Matyáš, Šichor, Výmola, Furmánek (86´ Gajdoš), Pop (68´ Kundrát)

Hodonín: Petráš – Flasar, Suchý, Ťok, Žák F., Hesek, Michna (84´ Sasín), Mareš (89´ Novotný), Šustr, Dione (70´ Opina), Fojtík

REPORT ZE ZÁPASU

Hosté udeřili jako první a už v desáté minutě poslal Hodonín do vedení Filip Žák – 0:1, který překonal brankáře Pobořila.

Úvodní minuty patřili hostům, kteří byli aktivnějším týmem, přesto si Hodonín nechal dát vyrovnávací branku. Ve 22.minutě nařídil rozhodčí pokutový kop ve prospěch domácích a Výmola se nemýlil – 1:1.

Krátce před přestávkou se hosté podruhé v utkání dostali do vedení. Svou druhou branku v utkání vstřelil Filip Žák – 1:2, který zužitkoval tlak hostí v šestnáctce.

Začátek druhé půle příliš fotbalové krásy nepřinesl, k vidění byli dlouhé nakopávané míče a nepřesné přihrávky.

Po hodině hry udělal velkou chybu  obránce domácího celku, když chtěl udělat kličku ve vápně a nabídl tak šanci skórovat hostům. Brankář pohotovým zákrokem zachránil situaci.

A hned z následujícího útoku se předvedl i brankář hostů Petráš, který lapil hlavičku jednoho z hráčů Valmezu.

Čtvrthodiny před závěrečným hvizdem a i na domácí straně podruhé prosadil Výmola a znovu vrátil výsledek do nerozhodného stavu – 2:2.

Hodonín se snažil rozhodnout a hrozil nebezpečnými centry, v závěru však mohl přijít trest. V nastavení brankář hostů zachránil svému týmu bod za remízu, když vytáhl reflexivním zákrokem hlavičku domácí útočníka.

Zdroj: onlajny.com