Hodonín v předehrávce 10.kola MSFL v Hlučíně padl

V páteční předehrávce 10.kola zajížděli fotbalisté desátého Hodonína na hřiště čtvrtého Hlučína. Utkání se rozhodlo už v prvním poločase, kdy hosté třikrát inkasovali. Po změně stran pak Hodonín pouze snížil na konečných 3:1.

První obrovská šance zápasu se naskytla v 5.minutě. Hlučín se dostal do brejku a Dostál šel sám na branku, míč si před zakončením dal na levou nohu, Petráš ale proti němu vytáhl skvělý zákrok! Ve 24.minutě se domácí dostávají do vedení! Hostující obrana ztratila míč a dovolila soupeři kombinovat, míč si na levé straně přivlastnil ONDŘEJ MOUČKA, který krásnou technickou střelou na zadní tyč překonal Petráše, který se natahoval marně! Český reprezentant v Malém fotbale tak rozradostnil několik set diváků taky v Hlučíně. – 1:0.

O tři minuty později domácí tým znovu skóruje a hned se dívá na světelnou tabuli lépe! První branku v soutěži vstřelil FLORENTIN BOUOLI, který si pohlídal ofsajdové postavení a v zakončení si počínal velmi zkušeně! – 2:0. Dvě slepené branky okamžitě mění obraz hry, Hodonín je zaskočen vývojem a aktuálně není schopen držet míč delší čas na svých kopačkách.

V závěru poločasu si Dostál pohlídal ofsajdové postavení a Buchvaldek jej přesně našel, prvně jmenovaný skvěle zasekl a následně pořádně protáhl hostujícího brankáře, který si připisuje další zákrok a drží svůj tým od inkasování třetí branky! Přesto Hodonín ještě jednou inkasoval. Minutu před koncem Hlučín zvyšuje vedení a zatím to pro ně vypadá velmi dobře! Po akci ze strany se ve vápně nejlépe zorientoval domácí kapitán MATĚJ PRAUS, který v těžké pozici zakončil velmi jistě a může tak jít slavit! – 3:0.

Nádherná střela Buchvaldka v 66.minutě, který dostal dost prostoru na hranici velkého vápna. Jeho dělovku vytáhl brankář Petráš na břevno a nad branku! Skvělá střela a ještě lepší zákrok, je z toho roh.  Domácí zahazují jednu šanci za druhou, Bouoli se dostal k propadlému míči na hranici malého vápna, ani jedna střela ale neskončila v brance!

Čtvrthodiny před koncem se hosté dočkali také brankového úspěchu.  Po ojedinělé akci hosté snižují na rozdíl dvou branek! Centrovaný míč propadl na zadní tyč, kde se nejlépe zorientoval PETR BOHUN, který míč doklepl do branky! – 3:1.

FC Hlučín potvrdil roli favorita a FK Hodonín porazil 3:1. V prvním poločase se za domácí trefil Moučka, Bouoli a Praus. Vypadalo to na jasný zápas, domácí mohli přidat další branky, ale Petráš se vyznamenal a podržel svůj tým. Hodonín se z ojedinělé akce dostal pouze na snížení a z Hlučína tak odjíždí bez bodu.

PÁTEK 6.10. 2023

MSFL – 10.KOLO

FC HLUČÍN – FK HODONÍN 3:1 (3:0)
Branky: 24´ Moučka, 27´ Bouoli, 44´ Praus – 76´ Bohun. Rozhodčí: Julínek – Silný, Zapletal. ŽK: . Diváci: 260

Hlučín: Kolenko – Tomšů (49´ Wala), Praus, Aririerisim, Kolaska, Kovala, Buchvaldek (68´ Mládek), Dostál¨(79´ Cabadaj), Smékal (68´ Kania), Moučka, Bouoli (59´ Ptáček)

Hodonín: Petráš – Dressler, Glushach, Sawalha (46´ Puchel), Kadlec, Jáger (46´ Roziev), Holek, Bohun, Langer (73´ Vorel), Dunda, Mlčoch (46´ Tomovič)