Site icon FOTBAL NA HODONÍNSKU

III.A třída: Násedlovice dál útočí na první místo

Fotbalisté Násedlovic zvítězili na domácím trávníku nad Lužicemi jednoznačně 5:1 a znovu se dotáhli na vedoucí béčko Hodonína, které má však utkání k dobru.

III.A třída – 15.kolo

Moravia NÁSEDLOVICE – Baník LUŽICE 5:1 (1:0)
Branky: 7´ Horák, 60´+90´ Jankůj, 68´ Novosad, 88´ Svozil – 78´ Kříž. Rozhodčí: Bittner. Diváci: 50

Násedlovice: Grmolec – Skalický, Dobeš P., Dobeš R., Svatoš, Svozil, Řihánek, Jankůj, Pokorný, Baják, Novosad (Hrdlička, Knotek, Horák, Trávníček)

Lužice: Fojtů – Vričan, Kutra, Pecůch, Hruška, Svoboda, Balus, Pavlík, Kříž, Němec, Mičulka (Vaněk, Brhel, Válek, Mokroš, Křižka)

Oba soupeři na jaře ještě neprohrály. Lužice měly na kontě tři výhry a byly stoprocentní a Násedlovice ztratily body pouze za remízu s Vlkošem.

Vzájemný duel přesto patřil domácímu výběru, který Baníku nasázel pět branek, z toho čtyři až v závěrečné půlhodině zápasu.

Už v sedmé minutě otevřel skóre Horák, tento brzký gól navíc stanovil i poločasový výsledek a Moravia šla do kabin s hubeným náskokem.

Na další góly se dočkalo až do 60.minuty, kdy to tam začalo padat. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Jankůj, třetí gól Násedlovic zaznamenal Novosad.

Na drama zadělal v 78.minutě hostující Kříž, ale v závěru Lužice ještě dvakrát inkasovaly. Dvě minuty před koncem přidal čtvrtou trefu Svozil a konečnou podobu výsledku dal v nastavení znovu Jankůj.

Baník poprvé na jaře poznal hořkost porážky a zůstal na pátém místě tabulky. Násedlovice se bodově dotáhly na vedoucí rezervu Hodonína, která má však nedělní utkání k dobru.

Další sobotní výsledky

FK Domanín – Slavoj Rohatec B 4:1 (2:1)
Branky: 6´ Sedláček, 41´+88´ Hrobař, 90´ Kutálek – 8´ Vacenovský. Rozhodčí: Marada. Diváci: 50

Spartak Svatobořice/Mistřín B – Sokol Těmice 1:5 (0:3)
Branky: 46´ Šalša – 4´ Souček, 12´ Šlechta, 37´ Vajgara, 62´ (PK) Uhlíř, 70´ Večeřa. Rozhodčí: Chromek. Diváci: 40

Nesyt Hodonín – SK Čejč 4:0 (1:0)
Branky: 40´+72´ Zábranský, 76´ Vrbovský, 85´ Uřičář. Rozhodčí: Kolář. Diváci: 70

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]