III.A třída: Vlkoš dokázal otočit duel v Vracovem

Tři zápasy bez porážky v řadě za sebou drželi fotbalisté Vlkoše i Vracova v jarní části III.A třídy. Nedělní atraktivní duel přinesl vítězství Vlkoši, kterému se podařilo po přestávce utkání dvěma góly otočit.

III.A třída – 15.kolo

Sokol VLKOŠ – FC VRACOV 3:2 (1:2)
Branky: 2´+49´ (PK) Hlaváč, 66´ Bílý – 16´ Knee, 33´ Loprais Šimon. Rozhodčí: Zálešák. ŽK: Fojtik, Hlaváč – Říha Lukáš, Říha Vít. Diváci: 100

Vlkoš: Šohajda – Menšík, Vrána, Koplík, Bílý, Ingr, Zálešák, Fojtik, Hlaváč, Lunga, Šupa (Půček, Špaček, Novotný J., Gajdošík, Něnička, Novotný F., Klajba)

Vracov: Nygrýn – Říha L., Loprais Š., Mlček, Říha V., Kaiser, Loprais P., Knee, Kocurek, Polášek, Svoboda (Žandovský, Vondryska, Vrážel, Kadleček, Otépka)

Vstup do utkání nemohlo mít domácí fotbalisté lepší. Už ve druhé minutě otevřel skóre Hlaváč a Vlkoš se ujal vedení.

Náskok však vydržel jen čtvrthodinku, vyrovnávací trefu zařídil Knee. Po půlhodině už Vracov vedl, když se přesnou ranou prosadil Šimon Loprais.

Do kabin si hosté nesli jednobrankové vedení, když dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání. Stejně jako první minuty utkání, tak i začátek druhého poločasu patřil domácím.

Neuběhlo ani pět minut a bylo znovu srovnáno. S pokutovým kopem se na jedničku vypořádal Hlaváč a srovnal skóre na 2:2.

Rozhodující moment přišel ke slovu v 66.minutě, kdy překonal hostujícího brankáře Bílý a Vlkoš podruhé v utkání vedl.

Tento náskok už domácí udrželi až do konce a do tabulky III.A třídy získali další tři body. Na jaře ještě neprohráli a vybojovali třetí výhru za sebou.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]