Mutěnice uhrály se Svratkou domácí remízu 2:2

Fotbalisté Mutěnic přivítali ve  svém předposledním podzimním zápase souseda v tabulka a to třináctou brněnskou Svratku, na kterou ztráceli pět bodů.

Vzájemný zápas začali lépe hosté, kteří se dostali do vedení ve 21.minutě. Za domácí srovnal o šest minut později Bucňák. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Také po změně stran se jako první prosadila Svratka které vrátil vedení Řeřucha. Rovněž na tuto branku našly Mutěnice odpověď a vyrovnání zařídil Holešinský.

Více branek již zápas nenabídl a skončil dělbou bodů po výsledku 2:2. Mutěnice čeká ještě středeční dohrávka s Moravskou Slavií Brno

SOBOTA 6.11.2021

Krajský přebor – 15.kolo

FK MUTĚNICE – Svratka BRNO 2:2 (1:1)
Branky: 27´ Bucňák, 72´ Holešinský – 21´ Svensson, 55´ Řeřucha; Rozhodčí: Mrkvica – Brezáni, Kučera; Delegát: Skočovský; ŽK: Holešinský, Čepil – Chasák, Řeřucha, Koutný, Huráb; Diváci: 100

Mutěnice: Leznar – Michna (86´ Prčík), Schüller, Weigl, Kupčík, Koštuřík, Lamáček (86´ Čepil), Bucňák, Koplík (57´ Opluštil), Svoboda R. (90´ Buchta), Holešinský

Svratka: Crhan – Řezník, Chasák, Svensson, Řeřucha, Musil, Preis, Štrobl (85´ Svoboda P.), Zlámal, Bednář, Koutný (85´ Voborný)

Zdroj: is.fotbal.cz