Okresní pohár: Tasov má double, po III.C třídě ovládl i pohár

Fotbalisté Tasova ve středečním finálovém duelu okresního poháru přehráli Starý Poddvorov 3:0. Všechny góly padly po přestávce v rozmezí šesti minut.

Okresní pohár – finále (12.června 2019)

Sokol HROZNOVÁ LHOTA B – TJ STARÝ PODDVOROV 3:0 (0:0)
Branky: 70´ Pravda, 73´ Falešník, 76´ Lipčík Petr. Rozhodčí: Zámečník – Bittner, Bábíček – Ťok. Delegát: Drozdy. ŽK: Bartošek, Pravda – Gertner. Diváci: 325

Na hřišti v Rohatci se odehrál finálový duel mezi béčkem Hroznové Lhoty a Starým Poddvorovem. První poločas skončil bez branek a více než tři stovky diváků vidělo rozuzlení až po změně stran.

Vše podstatné se odehrálo během šesti minut v rozmezí 70. až 76.minuty. První a zároveň vítěznou branku vstřelil v 70.minutě Pravda.

Chvíli po něm se mezi střelce zapsal Falešník a konečnou podobu výsledku dal Petr Lipčík. Tasov tak po výhře 3:0 slaví triumf a k vítězství ve III.C třídě přidává i trofej pohárovou.