Skvělá návštěva sledovala výhru Vnorov ve Strážnici

Jedinou nedělní dohrávkou 1.kola skončila podzimní část 1.B třídy. Ve Strážnici přivítala domácí Jiskra nováčka soutěže Agro Vnorovy.

Dle zápasu o utkání si na derby mezi Strážnicí a Vnorovy našlo cestu okolo pěti stovek fanoušků. Lídr soutěže na hřišti desátého týmu soutěže nezaváhal a připsal si devátou výhru v sezóně.

Na první gól se čekalo do 23.minuty, kdy skóre otevřel Bittner. O pět minut později přidal druhou trefu hostujícího výběru Růžička a poločasový výsledek na 0:3 stanovil svým druhým gólem v zápase hostující kapitán Bittner.

Po přestávce zvyšovali náskok hostů Slavík a Janoušek. Za domácí korigoval výsledek až za stavu 0:5 Soukup.

NEDĚLE 31.10.2021

1.B třída, sk. C – 1.kolo

Jiskra STRÁŽNICE – Agro VNOROVY 1:5 (0:3)
Branky: 79´ Soukup – 23´+34´ Bittner, 28´ Růžička, 61´ Slavík, 76´ Janoušek; Rozhodčí: Špaček – Kulíšek, Hřib; Delegát: Novosák; ŽK: Vávra, Lípa, Vrhel, Marek – Růžička, Kuchařík; Diváci: 500

Strážnice: Kubík – Lípa, Vrhel (68´ Marek), Zajíček, Vávra, Ševeček (34´ Můčka), Rybár (34´ Mašina), Čech (68´ Švadlenka), Hadač, Stanislav (68´ Černoch), Soukup

Vnorovy: Motyčka M. – Janda (60´ Živěla), Motyčka J., Kočiš, Vyskočil, Bittner, Janoušek (76´ Kuchařík), Fedorka, Růžička, Zachar, Slavík (68´ Petrucha)

Zdroj: is.fotbal.cz