Site icon FOTBAL NA HODONÍNSKU

Skvělá návštěva sledovala výhru Vnorov ve Strážnici

Jedinou nedělní dohrávkou 1.kola skončila podzimní část 1.B třídy. Ve Strážnici přivítala domácí Jiskra nováčka soutěže Agro Vnorovy.

Dle zápasu o utkání si na derby mezi Strážnicí a Vnorovy našlo cestu okolo pěti stovek fanoušků. Lídr soutěže na hřišti desátého týmu soutěže nezaváhal a připsal si devátou výhru v sezóně.

Na první gól se čekalo do 23.minuty, kdy skóre otevřel Bittner. O pět minut později přidal druhou trefu hostujícího výběru Růžička a poločasový výsledek na 0:3 stanovil svým druhým gólem v zápase hostující kapitán Bittner.

Po přestávce zvyšovali náskok hostů Slavík a Janoušek. Za domácí korigoval výsledek až za stavu 0:5 Soukup.

NEDĚLE 31.10.2021

1.B třída, sk. C – 1.kolo

Jiskra STRÁŽNICE – Agro VNOROVY 1:5 (0:3)
Branky: 79´ Soukup – 23´+34´ Bittner, 28´ Růžička, 61´ Slavík, 76´ Janoušek; Rozhodčí: Špaček – Kulíšek, Hřib; Delegát: Novosák; ŽK: Vávra, Lípa, Vrhel, Marek – Růžička, Kuchařík; Diváci: 500

Strážnice: Kubík – Lípa, Vrhel (68´ Marek), Zajíček, Vávra, Ševeček (34´ Můčka), Rybár (34´ Mašina), Čech (68´ Švadlenka), Hadač, Stanislav (68´ Černoch), Soukup

Vnorovy: Motyčka M. – Janda (60´ Živěla), Motyčka J., Kočiš, Vyskočil, Bittner, Janoušek (76´ Kuchařík), Fedorka, Růžička, Zachar, Slavík (68´ Petrucha)

Zdroj: is.fotbal.cz