Site icon FOTBAL NA HODONÍNSKU

Stíhací jízda Hovoran pokračuje, na čele střídají Čejč

V jarní části znají fotbalisté Hovoran pouze vítězství. V počadí už osmé přidali v neděli ve šlágru kola, kdy v domácím prostředí porazili do té doby vedoucí Čejč 2:0. A svého soupeře, jenž na jaře už potřetí ztratil body, v tabulce o bod přeskočili.

Krásná návštěva (300 diváků) se přišla podívat na derby Hovorany vs. Čejč. V duelu druhého s prvním se na první gól čekalo do závěru prvního poločasu, kdy poslal domácí výběr do vedení David Klíč. Pojistku přidal v 56.minutě Adam Benešovský, a protože se hosté střelecky neprosadili, odešli ze zápasu poraženi a navíc je Hovorany vystřídaly na prvním místě tabulky.

NEDĚLE 26.5.2024

III.B TŘÍDA – 12.KOLO

FK HOVORANY – SK ČEJČ 2:0 (1:0)
Branky: 45´ Klíč, 56´ Benešovský. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Klíč, Bíza V., Andrle – Bíza M., Šolta. ČK: 90´ Bíza M. (Čejč). Diváci: 300

Hovorany: Puk – Stehlík, Klič, Benešovský, Bíza V., Ivan, Bayer, Rylka, Peňás, Novotný, Andrle (Kučera, Grmolec, Volynets, Veselka, Krný, Vybíral, Latýn)

Čejč: Beděra – Varmuža, Vydařilý, Šolta, Bíza M., Filásek, Herůfek, Lamáček, Dohnálek, Bíza P., Kmínek (Hodes, Trávník, Esterka, Trávníček, Plšek, Rozkydal, Koutný)