Televizní zápas ve Svatobořicích pro hostující Strážnici

Sobotní program odstartoval televizní duel 1.B třídy mezi Svatobořicemi a Strážnicí. První poločas nabídl dvě branky a do kabin si hosté odnesli dvoubrankový náskok. Po přestávce už góly nepadaly a hosté podruhé v sezóně vyhráli.

Ani jedno mužstvo zatím nezažívá dobrý vstup do sezóny, jak Svatobořice, tak i Strážnice mají na kontě po jedné výhře a pohybují se ve spodní části tabulky.

Skóre vzájemného zápasu otevřel ve 33.minutě krásnou střelou Jamný, na kterou si domácí brankář sáhl, ale gólu zabránit nedokázal. O chvíli později už Jiskra vedla o dvě branky, když se po nahrávce Nedorostka prosadil Peška.

Změna stran další góly nepřinesla a utkání tak skončilo vítězstvím hostujícího výběru 0:2.

SOBOTA 16.9.2023

1.B TŘÍDA, SKUPINA “C” – 7.KOLO (šesté hrané)

SPARTAK SVATOBOŘICE/MISTŘÍN – JISKRA STRÁŽNICE 0:2 (0:2)
Branky: 33´ Jamný, 35´ Peška. Rozhodčí: Hřib – Kučera, Lazar. Delegát: Strouhal. ŽK: Dvořák, Koutný ,Adamec – Harašta, Kubík, Nedorostek. Diváci: 653

Svatobořice: Dvořák – Votrubec, Koutný (82´ Grmolec), Baťa (54´ Kotas), Maršálek (82´ Lunga), Pochylý, Nauš, Kačer, Staňa, Nechvátal, Adamec

Strážnice: Kubík – Peška (46´ Marčík), Zajíček (60´ Martin), Nedorostek, Jamný (89´ Můčka), Bačík, Harašta, Rusňák (73´ Absolon), Otevřel, Stanislav, Gajda

Zdroj: is.fotbal.cz