V úvodním zápase Okresního přeboru přehrál Vlkoš nováčka z Kněždubu

Novou sezónu Okresního přeboru otevřel duel Vlkoše s Kněždubem. Druhý tým loňské sezóny přivítal na svém hřišti nováčka a vítěze III.C třídy Sokol Kněždub.

Generálka na úvodní utkání sezóny ani jednomu mužstvu nevyšla. V 1.kole okresního poháru prohrál Vlkoš na hřišti Dolních Bojanovic 3:2 a Kněždub nestačil na domácí Archlebov, kterému podlehl 5:3. Vlkoš bude opět patřit k favoritům OP a potvrzoval to také v tomto zápase.

Skóre utkání otevřel ve 32. minutě Hlaváč a do přestávky se ještě prosadil Čada, jenž skóroval ve 40.minutě. Po přestávce se mezi střelce zapsali Dobrovský a Gebhart, kteří stanovili konečný výsledek na 4:0 pro favorizovaný domácí výběr.

PÁTEK 11.8. 2023

OKRESNÍ PŘEBOR – 2.KOLO (první hrané)

FK VLKOŠ – SOKOL KNĚŽDUB 4:0 (2:0)
Branky: 32´ Hlaváč, 40´ Čada, 53´ Dobrovský, 77´ Gebhart. Rozhodčí: Jäger. ŽK: Hlaváč – Durna, Žák, Grabec L., Chromeček. Diváci: 100

Vlkoš: Osička – Otruba J., Koplík, Slavíček, Gebhart, Otruba B., Čada, Hlaváč, Lunga, Dobrovský, Kouřil (Reiter, Kaiseer, Zálešák, Klajba)

Kněždub: Lipár – Sasín, Chromeček Pe., Durna, Chromeček Pa., Grabec L., Žák, Chrenčík, Grabec D., Nejedlík, Kábrt (Pavka, Chrbáček)