Vlkoš přišel o postup v nastaveném čase z penalty

Důležité utkání hrál momentálně druhý Vlkoš na hřišti Radějova. K postupové jistotě potřeboval zvítězil, aby se dostal před aktuálně první Blatnici. Po prvním poločase byl výsledek nerozhodný, hosty poslal do vedení Slavíček, krátce před odchodem do kabin srovnal Šmach.

Po přestávce poslal hosty do vedení v 66.minutě Menšík. Ve třetí minutě nastavení pak dostal Radějov výhodu pokutového kopu a Šmach šancí na srovnání nepohrdl. Remíza 2:2 přisoudila vítězství v okresním přeboru Blatnici. Vlkoš sice zvládl šlágr v Blatnici, ale následně promarnil vybojovaný bodový náskok a nakonec končí druhý.

NEDĚLE 11.6.2023

OKRESNÍ PŘEBOR – 26.KOLO

SOKOL RADĚJOV – FK VLKOŠ 2:2 (1:1)
Branky: 44´ +90´(PK) Šmach – 32´ Slavíček, 66´ Menšík. Rozhodčí: Lipár – Jahoda, Zima I. ŽK: Chmelař, Matyáš, Můčka, Pavka – Otruba B. Diváci: 200

Radějov: Parobek – Kašpar, Bohunský, Pavka, Chmelař, Helísek, Šmach, Ševeček Jan, Bačík, Můčka, Ševeček Jak. (Kočík, Možnar J., Ťok, Matyáš, Zajíček, Šebesta, Možnar R.)

Vlkoš: Klajba – Otruba J., Koplík, Bílý, Gebhart, Otruba B., Čada T., Dobrovský, Slavíček, Vajgara, Menšík (Vašíček, Reiter, Fojtik, Lunga, Čada M.)